AVISTA oznacza jakość.

Przedsiębiorstwo AVISTA Agnieszka Kaczmarczyk powstało w 1999 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa na lokalnym i ogólno polskim rynku stolarki budowlanej i balustrad. Z czasem firma poszerzyła swoją działalność z klientów indywidualnych do kompleksowej obsługi realizacji inwestycji budowlanych dla największych generalnych wykonawców w kraju.

Nieustannie dążymy do perfekcji. Staramy się aby nasi klienci byli szczęśliwi, bo… szczęśliwy klient, to klient który do nas wraca. I właśnie takie budowanie wzajemnych relacji biznesowych pozwala nam osiągnąć sukces.

Od 2014 roku  staliśmy się producentem ślusarki aluminiowej z siedzibą w Olsztynie. Nauczeni doświadczeniem w niełatwej branży śłusarki otworowej aluminiowej, wiemy że dobra ślusarka (okno, drzwi, fasada) musi spełniać najbardziej restrykcyjne normy energetyczne i jakościowe. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby nasz Klient otrzymał produkt spełniający najwyższe standardy, a do tego odpowiadający jego wymogom zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym .

W naszej Pracowni, od ponad 5 lat powstają najwyższej klasy wyroby ze stali nierdzewnej . Firma AVISTA specjalizuje się w wykonywaniu balustrad wewnętrznych i zewnętrznych, oraz różnego rodzaju elementów ze stali (odboi, ograniczników ,poręczy, wsporników, mebli itp.). Wysoki kunszt i oryginalność naszych rozwiązań, znane są w kraju i za granicą. Oferujemy Państwu kompleksową i fachową obsługę w zakresie projektowania i doradztwa. Zapewniamy transport i montaż gotowego zamówienia na terenie kraju i poza granicami. W Salonie Firmowym w Olsztynie nasi projektanci doradzą Państwu najlepsze rozwiązania i pokażą przykłady wcześniejszych realizacji. Dla Państwa wygody zapraszamy do kontaktu z nami, poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z wyboru naszej firmy.

 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.